čtvrtek 23. srpna 2012

Clip in z aukra

Vím, že se tento blog má týkat kosmetiky, ale jelikož mám dost zkušeností s prodlužováním vlasů, tak proč se nepodělit? Dnešní téma jsou clip in vlasy z aukra.


Clip in vlasy od prodejce Garden3

Prodejce momentálně už vlásky neprodává, nicméně je to možná jen přechodný stav, proto se podělím o své zkušenosti. Od prodejce jsem kupovala své první vlasy. Pro první nákup na "ozkoušení" nejsou vůbec špatné. Husté byly tak akorát, ani jsem je nemusela zastřihávat.
Životnost vlasů: po 6 měsících šla dolů kvalita, po 9 měsících na vyhození
Výhody: cena, dobrá hustota, poctivá délka, dobrá komunikace s prodejcem
Nevýhody: Nevydrží extra dlouho, po 6 měsících se začaly dost cuchat, ale šly ještě nosit, 9. měsíc letěly do koše. A jako velkou nevýhodu vidím kovové sponky, které sice zajistí, že Vám opravdu nesjede ani pramen, ale dost mě z nich bolela hlava.
Foto: 
Natočené na natáčky                                                      Culíky učešete bez problémů

Hodnocení:Clip in od prodejce MarilynK

Z vlásků jsem byla zpočátku opravdu nadšená. Odstín  číslo 60 nebyl vůbec do žluta, jak je u prodejců zvykem, byly hebké, lesklé, krásné. Hustota byla tak akorát, nebylo potřeba vlasy zastřihávat pro přirozený efekt. Zpočátku vypadaly opravdu luxusně. Moje nadšení začalo opadávat již po jednom měsíci. Kvalita vlasů šla hrozně rychle dolů. Vlásky se necuchaly u hlavy, jak u clip in bývá zvykem, to hodnotím jako velké plus.Ačkoliv jsem maskami a olejíčky pečovala o konce vlasů, nebylo to nic platné. Dospělo to tak daleko, že jsem vlasy musela neustále zkracovat, ani to však nepomáhalo a tak bylo po 3,5 měsících vlásky nutné vyměnit.
Životnost vlasů: 3,5 měsíce maximum
Výhody: Lesk vlasů, necuchaly se, celkem kvalitní sponky, přirozený blond odstín, dobrá hustota (vlásky vůbec nevypadávaly).A výhodou je také příznivá cena.
Nevýhody: Strašně rychle se začaly ničit konce, vlásky vám vydrží maximálně 3,5 měsíce.

Hodnocení:


Clip in od prodejce Ashleees

Prodejce Ashleees v současné době na aukru neprodává, má už totiž vlastní e-shop. Co se týče těchto vlasů, tak budu pět jenom chválu. Já sama jsem je sice nenosila, ale koupila si je sestra a byla s nimi 100% spokojená. Clip in vypadaly opravdu přirozeně, dostávala na ně mnoho komplimentů a nebylo poznat, že má prodloužené vlasy. Jedinou vadou těchto vlasů bylo, že postupně ztrácely na hustotě.
Životnost vlasů: 2 roky při dobré péči (vlasy přežily i barvení)
Výhody: Přirozený vzhled vlasů, zpočátku byly krásně husté, necuchaly se, životnost vlasů (většina clip in vydrží maximálně rok), tepelné úpravy ani barvení je nepoškodily.
Nevýhody: O něco vyšší cena clip in, vlásky postupně ztrácely na kvalitě.
Foto:


Hodnocení:


Žádné komentáře:

Okomentovat